вівторок, 27 вересня 2016 р.

День туризму


За даними проекту DilovaMova.com, розуміючи користь і важливість розвитку доступного туризму, в 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй, що розташовувалася на той момент в іспанському місті Торремоліно, заснувала міжнародне свято - «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня. Метою цього свята було не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих регіонів, так і світового співтовариства в цілому, а також подальший глибокий позитивний розвиток міжнародних зв’язків усіх країн. Безліч країн підтримали ініціативу цієї поважної світової організації. Так, наприклад, в незалежній Україні Всесвітній день туризму був додатково закріплений указом Президента Україні від 21-го вересня 1998-го року № 1047/98 і носить назву «День туризму», відзначається також 27-го вересня.
Читайте більше:


День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері - сфері туристичного бізнесу. Свято персоналу та керівників готельних комплексів, співробітників туристичних компаній і музейних працівників, а також всіх, хто намагається професійно забезпечувати наш повноцінний відпочинок. Зі святом всіх, небайдужих до туризму людей!

Бібліотекар абонементу для дорослих створила відеоролики до Дня туризму.
Відеоролик «Лінь, тугу – відганяйте! Мандруйте! Рідний край пізнавайте!» знайомить нас з місцевим клубом «Одуванчик».
Організатор клубу Сергій Василець розповідає: «Ідея організувати саме клуб виникла після походу в с. Червоногригорівка, до цього у нас просто була компанія ентузіастів, яка ходила в походи, влаштовувала тематичні зустрічі. Назва була дана символічна, адже билинки кульбаби дуже легкі і можуть зірватися від будь-якого подиху вітерця, так само і наші учасники могли зібратися на спонтанний і цікавий похід або вилазку в природу буквально за лічені години. Постійних учасників не так багато, це приблизно група в 5-7 чоловік, інші приєднуються по можливості. Я, як організатор, заздалегідь проходжу усі маршрути, дізнаюся нюанси місцевості і екзотичні місця, щоб потім зацікавити учасників.
      Ходимо ми частенько в природні місця, чимдалі від міста, його метушні і шуму. Наш край багатий красивими ландшафтами і яскравими пейзажами. Улюблені місця - це Крута балка, с. Добра Надія, Миколаївське водосховище. Ми залучаємо наших учасників до красот рідних місць, адже не дивно поїхати на той же Азов або в Крим, а ось побачити красу в нашій місцевості треба постаратися, треба виходити немало стежок, щоб знайти цікаві місця, де будеш комфортно себе відчувати. Взагалі ходимо ми на різні відстані, але у зв'язку з обмеженістю часу, частенько лише в межах одного дня».
       Пропонуємо вашій увазі ролик про подорож до Томаківки.


        Відеоролик «Лучше гор могут быть только горы" розповідає про місця, які відвідав з учнями історик, краєзнавець Равіль Мубаракович Байбурин.  


Немає коментарів:

Дописати коментар